דף הבית >> תקליטן >> תקליטן לריקודים
 

די גיי לריקודים


 תפקידו של די ג'י לריקודים  שונים הוא ליצור שמחה בקרב קהל הנוכחים באמצעות מוסיקה. כידוע, מוסיקה מאז ומעולם מחברת בין אנשים ובאירוע היא יכולה לגרום לאנשים להתחבר עוד יותר. בין אם מדובר באירוע כמו בר מצווה או חתונה, תקליטן מקצועי צריך לדעת לשלוט בכל הקשור למוסיקה.

מקצועיות זה שם המשחק


היות ואי אפשר להשתלט על המוסיקה באירוע, יש צורך ליצור קשר עם תקליטן מקצועי אשר יעשה זאת עבורכם. יש הבדל גדול בין תקליטן מקצועי לבין תקליטן לא מקצועי ולכן חשוב מאד לדעת להבחין בין השניים. לשאלה מיהו תקליטו מקצועי, הרי ניתן לענות על ידי כך כי תקליטן מקצועי ידע לחבר בין העדפות המוסיקליות שלכם לבין העדפות המוסיקליות שלו.

להכיר את הקהל


פרמטר נוסף ולא פחות חשוב זה להכיר את הקהל. תקליטן איכותי הינו תקליטן אשר לא מסתפק רק בהשמעה טובה של שירים הרי גם יודע מי עומד מולו. ככל שהתקליטן ידע מי הקהל הנמצא מולו, הוא ידע להתאים עבורם תפריט מוסיקלי מתאים ביותר. חשוב לדעת כי בכל אירוע נמצא קהל שונה. מצד אחד יש קהל מבוגר, אך מצד שני יש קהל צעיר יותר. כך או כך חשוב מאד לדעת מיהו הקהל אשר מגיע לשמוע את המוסיקה.

הכנת רשימת שירים


כמו כן, תקליטן מקצועי צריך להכין רשימת שירים מסוגרת איתה הוא יגיע לאירוע. בעת ההכנה חשוב מאד להקפיד על רשימה מסודרת של שירים ולדעת לשלב את השירים השונים כך שיקלעו לטעם של כולם. אותו שילוב יגרום לכך כי רחבת הריקודים תהיה מלאה מה שישפיע על ההצלחה של האירוע. אין ספק כי שלב הריקודים נחשב לשלב החשוב ביותר ולכן חשוב מאד לדעת לבחור את השירים בצורה הטובה ביותר.
  טעם של עוד

תקליטן מקצועי צריך להשאיר לקהל שלו טעם של עוד. מכאן תקליטן בעל ניסיון צריך לא לנגן כל הזמן אלא לשלב פריצות מיוחדות כאשר הוא נכנס אל תוך רחבת הריקודים מה שגורם לאורחים לשתף פעולה. אותה פריצה אל רחבת הריקודים רק תגרום לכם להבין כי בחרתם נכון.