דף הבית >> תקליטן >> תקליטן לחתונה
 

מה התפקיד של תקליטן לחתונה


די ג'יי נחשב לבעל האחריות בכל הקשור למוסיקה באירוע. אין ספק כי מדובר בכוכב הראשי של ערב, אך בכל זאת רבים מוצאים את עצמם שואלים את השאלה עד כמה הוא מרכזי לאירוע הרי הוא לא מופיע אלא נמצא בצד. אם נדמה לכם כי ניתן לצרוב מוסיקה על גבי דיסק ובזאת מסתיים הסיפור, הרי טעיתם ובגדול. תפקידו אינו מסתיים בכך אלא נמשך מעבר.

מה התפקיד שלו


כפי שהזכרנו קודם לכן, תפקידו אינו מסתיים בהשמעה של מוסיקה אלא מעבר לכך. בעת תכנון האירוע, חשוב מאד להיפגש איתו על מנת שיהיה ניתן לתאם את הציפיות מראש. מה הכוונה? לכל אחד מאיתנו יש העדפות מוסיקליות אחרות ולכן חשוב מאד לוודא כי העדפה המוסיקלית תהיה תואמת.

לפעול במטרה ליצור רצף


תפקיד נוסף ולא פחות חשוב זה לפעול על מנת ליצור רצף באותם קטעים בהם משולבים קטעים מקפיצים למדי או קטעים מרגשים. בעת האירוע עליו להיות בקשב כל הזמן על מנת לדעת להכניס את הקהל לאווירה המתאימה. איש מקצוע בעל ניסיון יכול להפוך שיר שקט לקצבי ולהכניס תוך כדי מגוון רחב של סגנונות מוסיקליים אשר יגרמו לקהל לבלות שעות רבות ברחבת הריקודים.

אחריות על מערכת ההגברה


תפקיד נוסף זה להיות אחראי על מערכת ההגברה ועל השליטה במערכת ההגברה במהלך האירוע. עליו להכיר בצורה טובה ביותר את המרכיבים השונים אשר קיימים במערכת ההגברה וכן לבחון האם המרכיבים השונים מתאימים לאירוע.
היות ובכל אירוע המוסיקה מהווה את הפרמטר החשוב ביותר, יש חשיבות רבה להימנע מיצירה של צלילים צורמים במיוחד. כמו כן תקליטן מקצועי מביא איתו מערכת הגברה ייחודית אשר רק תורמת יותר.
 להיות חלק מרכזי באירוע

תקליטן מקצועי אשר עושה את העבודה בצורה הטובה ביותר ומתאים את המוסיקה שלו לאירוע וכן שומר על תנועות מתאימות יכול לסחוף את הקהל באמצעות צלילים. בהתאם לסוגיה שהצגנו בהתחלה, ניתן לראות כי תפקידו משמעותי ביותר ולכן חשוב מאד לבחור אותו בקפידה על מנת שיהיה ניתן ליהנות באירוע בצורה הטובה ביותר.