דף הבית >> פילהרמונית >> פילהרמונית קבלת פנים
 

פילהרמונית קבלת פנים


באירוע כמו קבלת פנים אין ממש הזדמנות לעשות רושם ראשוני ולכן חשוב מאד להשקיע כמה שיותר בתכנון האירוע על מנת שהאנשים באירוע ייהנו כמה שיותר.
בתור התחלה, חשוב מאד להכין שיעורי בית ולראות מיהם האנשים אשר יגיעו לקבלת הפנים- האם מדובר באנשים מבוגרים או שמא מדובר בקהל צעיר יותר. לאחר מכן יש להביא בחשבון את נושא מזג האוויר- האם הלהקה אשר מוזמנת לנגן בקבלת הפנים תוכל לעמוד בגשם.
 

חשיבות יצירת קבלת פנים


קבלת הפנים הינה החלק החשוב ביותר באירוע שלכם. כפי שהזכרנו קודם, בעת קבלת פנים אין ממש הזדמנות ליצור רושם פעם נוספת ולכן חשוב מאד להקפיד על רושם טוב כבר מהדקה הראשונה.
לשאלה כיצד יוצרים אווירה מעניינת בקבלת פנים, התשובה היא באמצעות הקפדה על אותם פרטים גדולים וקטנים אשר יגרמו לכם לתכנן את האירוע בצורה הנכונה ביותר. אם מתכננים לשלב להקה, הרי חשוב מאד לחשוב על התאורה ולצורך כך להתייעץ עם איש מקצוע כמו תאורן. תאורן מקצועי יסייע לכם בבחירת התאורה הנכונה והמתאימה ביותר לאירוע שלכם. הקפדה על אותם פרטים תסייע לכם לתכנן את האירוע בקפידה.

 אל תחכו לרגע האחרון


במידה ואתם מזמינים להקה לאירוע שלכם, חשוב מאד לא לחכות עד לרגע האחרון אלא לדאוג לכך כי תצרו קשר עם הלהקה כמה שיותר מוקדם. שימו לב כי ככל שתחכו כמה שיותר מאוחר הסיכוי שהלהקה העדיפה עליכם תגיע לאירוע יהיה קטן. על מנת לעשות את כל המאמצים חשוב מאד לשתף גם גורמים נוספים בהחלטה שלכם.

בחרו חברים או בני משפחה שאתם יכולים לסמוך


על הדעה שלהם תוך התרכזות בפרטים החשובים ביותר. התייעצות עם בני משפחה או חברים תסייע לכם בכל הקשור להתלבטות שלכם.
שימו לב כי אם העדפה שלכם היא להקה מפורסמת הרי חשוב מאד להזמין את הלהקה כמה שיותר זמן מראש. לוח ההופעות של להקה ידועה סגור כמה חודשים מראש ולכן חשוב מאד לא לחכות עד הדקה ה90 כי אתם עשויים למצוא את עצמכם ללא להקה.