דף הבית >> סימפוניה לקבלת פנים סקסופון לאירועים
 

סימפוניה לקבלת פנים


משפט ידוע אומר ש"אין אפשרות שנייה לעשות רושם ראשוני" ובמקרה שאתם מארגנים אירוע אפשר לייחס אותו לקבלת הפנים לאורחי האירוע שמעניקה להם רושם ראשוני לגבי ההמשך. אחת הדרכים לפאר את קבלת הפנים היא באמצעות הרכב מוסיקלי שינגן סימפוניה. במובן שלנו הכוונה איננה לתזמורת גדולה כמו הפילהרמונית אלא להרכב מצומצם שיבצע עיבוד פופולרי ליצירה מוכרת, כמו הסימפוניה החמישית של בטהובן. הכוונה ב"יצירה מוכרת" היא כמובן גם קטעים רלוונטיים שהפכו לחלק מהתרבות הפופולארית. ביצוע כזה מוסיף יוקרה לאירוע שלכם מכיוון שמוסיקה קלאסית מקושרת עם תרבות גבוהה. חשוב לבחור רק את הקטעים הרלוונטיים כדי לא להכביד על אוזני האורחים.

איזו סימפוניה נבחר?  
 

הקטע הסימפוני הנבחר צריך להתאים לאווירה באירוע ולאופי שלו. כך למשל אין לנגן משהו כבד ועצוב בקבלת פנים של חתונה אבל כדאי להשתמש בו בטקסי זיכרון. כדי להכיר את הרפרטואר האפשרי צריך לקיים פגישה מקדימה עם אנשי ההרכב המוסיקלי ולדאוג לכך שכל הפרטים הטכניים יסוכמו מראש לשביעות רצון שני הצדדים. אם אינכם בטוחים מהי ההעדפה ואינכם בקיאים ביצירות קלאסיות, אפשר להיעזר ביועצים מוסיקליים שאתם סומכים עליהם ועל שיקול דעתם. תמיד כדאי לבחור קטעים פופולאריים יצירות מוכרות כמו החמישית או התשיעית של בטהובן או יצירות מוכרות של מוצרט. כדאי לזכור שהמטרה איננה האזנה לקונצרט אלא מוסיקת רקע לקבלת פנים ולכן חשוב לבחור יצירות שמוכרות לחלק ניכר מהאורחים

בדיקת ציוד מתאימה

הרכב מוסיקלי שמנגן קטעי סימפוניה לקבלת פנים צריך לכלול ציוד מתאים של כלי נגינה ומגברים. עלינו לבדוק מראש אם האקוסטיקה באולם בו נערך האירוע תתאים לביצוע היצירה, ולמצוא מראש פתרון לכל בעיה אפשרית. חוסר התאמה כזה עלול לפגוע בהשמעת היצירה ולהפוך אותה למגינת ליבנו לאוסף של צלילים צורמים. רק אחרי בדיקות מתאימות ניתן לאשר את הופעת ההרכב המוסיקלי בקבלת הפנים ואז ניתן לחתום על חוזה מול מנהלי ההרכב. יש לקחת בחשבון תקלות אפשריות ולהזכיר אותן במהלך המשא ומתן. 

חיפושים מבוקשים באתר : כליזמרים לאירועים  , 
הרכבים מוסיקליים לקבלת פנים