דף הבית >> הרכבים מוזיקליים >> הרכבים מוזיקליים לקבלת פנים
 

הרכבים מוסיקליים לקבלת פנים


כאשר מדברים על הצלחה של אירוע, הרי מדברים על כמות האנשים אשר נהנו בקבלת הפנים. בכל הנוגע להרכבים מוסיקליים לקבלת פנים הרי חשוב מאד לבחור הרכב מוסיקלי אשר יסייע להצלחת האירוע, בייחוד כאשר מדברים על קבלת הפנים אשר מהווה את הפתיח לאירוע.

 נקודת פתיחה המשאירה טעם של עוד


בכל הנוגע לקבלת הפנים, הרי אין ספק כי מדובר על חלק שמטרתו להשאיר טעם של עוד ולפתח את הסקרנות בקרב האורחים. קבלת הפנים זה המקום המרכזי אשר ממנו הכל מתחיל והוא זה שיקבע האם האירוע יהיה סתם עוד אירוע אלא יהיה אירוע מיוחד.

אם נשווה לרגע את קבלת הפנים לעולם הדייטים, הרי ניתן לראות כי בדיוק כמו המפגש בין הגבר לאישה כך הרושם הראשוני משחק כאן תפקיד מרכזי למדי. המוסיקה הינה בעלת חשיבות רבה בעת קבלת הפנים.

שילוב מוסיקה בהתאם לקונספט


בשנים האחרונות מקובל להצמיד קונספט לאירוע. מה הכוונה? אם נניח האירוע שלכם הינו חתונה הרי ניתן לערוך קבלת פנים בסגנון איטלקי ולאפשר לאורחים שלכם לטעום קצת מאיטליה. באותה קבלת פנים אפשר לבקש מההרכב לשלב גם מוסיקה איטלקית ליצירת אווירה טובה יותר.

 כיצד לבחור את ההרכב


כיום ישנם לא מעט הרכבים מוסיקליים, אך החוכמה היא לדעת לבחור את ההרכב המוסיקלי אשר יהפוך את קבלת הפנים לבלתי נשכחת. 
  • בהתאם לסגנון מוסיקלי: לשאלה כיצד ניתן לעשות זאת, התשובה היא בהתאם לסגנון המוסיקלי. ניתן לבחור את ההרכב  בהתאם לסגנון המוסיקלי כמו רגאיי או בוסה נובה או למשל הרכב המנגן גם מוסיקה קאמרית.
  • כניסה לאתר של ההרכב: כיום לכל הרכב המכבד את עצמו יש אתר אינטרנט ובו ניתן לראות את הפעילות של הלהקה. באתר ניתן להתרשם מקורות החיים של הנגנים לבדוק האם הם בעלי ניסיון רב בכל הקשור להופעות.
  • לקוחות עבר: כמו כן, חשוב מאד לאתר את לקוחות העבר שלהם, זאת במטרה לבחון האם באמת מדובר בהרכב מקצועי אשר יש ביכולתו להפוך את האירוע לסיפור הצלחה גדול מאד עבור האורחים אשר לא יפסיקו לדבר על האירוע שלכם.
      סוגי הרכביים לקבלת פנים​

2 כנריות וסקסופון 
3 כנריות,צ'לנית,סקספון וזמרת/זמר 
הרכב ג'אז-קלידים,בס,סקסופון 
הרכב ג'אז- קלידים,בס,סקסופון +תופים
הרכב של קלידים,סקספון,בס,תופים,זמר/זמרת 
הרכב של 3 כנריות ו2 נבלניות
הרכב נבל וחליל 
הרכב של פסנתר כנף ו2 כנריות 
הרכב של 4 זמרים