הזמנת מופע כנריות


הזמנת כנריות לנגן באירוע שלכם תשדרג אותו ללא ספק ותתרום לאווירה הנעימה. מופע כנריות מתאים לסוגים של רבים של אירועים בסגנונות מוסיקליים שונים החל מטקס קבלת פנים בבר מצווה יום הולדת או חתונה וכלה במוסיקת רקע לאירועים חברתיים שונים.  אחת הדוגמאות המרגשות לליווי מוסיקלי של כנריות הוא בעת ריקוד הסלואו של החתן והכלה או של חתן בר מצווה עם אמו. כנריות יכולות להתאים לסוגי אווירה שונים וגם לנגן בטקסי אבל וזיכרון, כמו יום השואה או יום הזיכרון. לפני שאנו מחליטים לשבץ מופע כנריות באירוע שלנו, חשוב להכיר את השוק, לאסוף מידע מהאינטרנט והמלצות מחברים ומכרים, להבין מהו תפקידן של הכנריות (הרקדה או ליווי טקס) ורק אז לבחור מתוך ההיצע. הבחירנ תריכה להתבצע בשיקול דעת ולאחר הצגת קלטות מתאימות שבעזרתן תוכלו לעמוד על ביצועיהן של הכנריות. כמו כן, כנריות יכולות להופיע יחד עם די.ג'יי וחשוב לברר אם יש להן ניסיון בכך.
 

בחירת הסגנון המתאים לאירוע


מופע כנריות יכול לכלול יצירות בסגנונות שונים ולכן חשוב להתאים את סגנון הנגינה לאופי האירוע ולאורחים. כמו כן עלינו לדרוש הוכחות ממנהלי המופע שהכנריות בקיאות בסגנונות המבוקשים. אם בחרנו באווירה יוונית או בלקנית, אז לא נוכל להסתפק בכנריות שעיקר התמחותן נעימות קלאסיות. לאחר בחירת המופע הרצוי עלינו לקבוע ישיבת צוות עם מנהלי המופע כדי להחליט על הרפרטואר אותה יבצעו הכנריות לשביעות רצוננו.
 

אירוע משפחתי או חברתי?


אם מדובר ב מופע כנריות לאירוע משפחתי, סביר להניח שנרצה קטעים מתאימים לקבלת פנים אינטימית לחוגגי השמחה ובהמשך מוסיקת ריקודים שמחה עבור האורחים. לעומת זאת אם מדובר באירוע לעובדי החברה, הגיוני שהדגש יהיה על חימום האווירה ומוסיקה שמחה לריקודים או לליווי התכנסות חברתית. חשוב להתאים את הצלילים לאורחים כדי  להעניק להם תחושת קרבה ולהימנע מניכור. אם מדובר במוזמנים ממוצא דרום אמריקאי אז מקצבים לטיניים יכולים לעשות עבודה מצוינת. אם מדובר באירופאים אז כנריות מסוגלות לבצע מנגינות קלאסיות שמוכרות בכל העולם.